TERAPIA MAŁŻEŃSKA DLA KOCHANKÓW

„Terapia małżeńska dla kochanków” to zabawna i wciągająca włoska komedia o parze kochanków, która postanawia poddać się terapii… małżeńskiej. 

Viviana i Modesto łączy na tyle burzliwa relacja, że muszą skorzystać z pomocy jaką daje terapia dla par. Jest tylko jeden problem: oni nie są parą, a przynajmniej nie oficjalnie. Są kochankami, choć pozostają w związkach małżeńskich, z których każde ma dziecko. Oboje są uwięzieni w nieszczęśliwych małżeństwach, nie wiedzą jak rozwiązać problem, którego stawką jest ich wspólna przyszłość. Rzucić się na głęboką wodę w pozamałżeńską relację i zaryzykować nowy rozdział życia, jak chciałaby intrygująca Viviana (Ambra Angiolini) czy iść za sugestią grubiańskiego Modesta (Pietro Sermonti) i kontynuować skomplikowaną podwójną egzystencję. By spróbować znaleźć rozwiązanie dręczącego ich problemu, Viviana zaciąga Modesta do terapeuty, szukając ratunku dla ich relacji targanej od jakiegoś czasu ciągłymi kłótniami i spięciami. Czy wsparcie specjalisty będzie w stanie pomóc tym dwojgu, wolnym od zobowiązań małżeńskich i rodzinnych, w pokonaniu kryzysu? Czy Viviana i Modesto będą potrafili cieszyć się swoją miłością, nie popadając w ciągłe konflikty? 
Reżyseria Alessio Maria Federici
Obsada Ambra Angiolini, Pietro Sermonti, Sergio Rubini, Anita Kravos, Franco Branciaroli, Anna Ferzetti, Giacomo Nasta, Fulvio Falzarano, Giulia Anchisi
komedia, Włochy 2017, 97'
gramy od 13 lipca