26.11/ Kociarze - przedpremiera

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu "Kociarzy" i przypominamy o trwającej wciąż zbiórce karmy dla podopiecznych Fundacji Stawiamy na Łapy. 

🐈 26.11 (sobota), godz. 16:15 KUP BILET

Z racji nadchodzącej zimy zachęcamy również do włączenia się w ZBIÓRKĘ dla podopiecznych Fundacji. Dary (karmę oraz żwirek) przyjmujemy do 27 listopada w Kinie Mikro. 

"Kociarze" to wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybiera mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze.

W "Kociarzach" śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.

"Kociarze" to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.