MOJEEKINO.PL

Już 3.08 w naszej wirtualnej sali odbędzie się pokaz specjalny filmu "Eastern". Po spotkaniu zapraszamy na wirtualne spotkanie z reżyserem filmu. 

1-31 sierpnia 2020 na platformie mojeekino.pl. Dajemy Wam 25 najlepszych filmów dla młodych ludzi w różnym wieku. Oglądajcie je rodzinnie i z przyjaciółmi, bo filmy najlepiej ogląda się razem! Festiwal Kino w Trampkach to wyjątkowe filmy stworzone z myślą o młodym i najmłodszym Widzu.

W dniach 18 do 29 lipca 2020 zapraszamy na pokazy specjalne  filmów nagrodzonych na ostatniej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA. Pokazy odbędą się online w naszej wirtualnej sali na platformie MOJEeKINO.PL.

Zapraszamy na pokazy specjalne nowego filmu Diao Yinana, jednego z najważniejszych chińskich twórców, laureata berlińskiego Złotego Niedźwiedzia. "Jezioro dzikich gęsi" to stylowy kryminał neo-noir, będący prawdziwą ucztą dla zmysłów.

REGULAMIN PLATFORMY MOJEEKINO.PL STOWARZYSZENIA KIN STUDYJNYCH

Nadszedł ten wielki dzień kiedy otworzymy dla was wirtualną salę na platformie MOJEeKINO.PL. Od 21.05 przenosimy się dla Was do sieci!