Wydarzenia

Razem z M2 Films zapraszamy na przedpremierowy filmu GNIAZDO. Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zmienia się w spiralę sekretów i kłamstw.

Wracamy i rozpoczynamy kolejny sezon spotkań "Pora dla seniora". To cotygodniowy cykl spotkań w Kinie Mikro (Juliusza Lea 5) przygotowany z myślą o seniorach. Co sobotę zapraszamy na spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie dobrej rozmowy. Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją wygłoszoną przez specjalistę. Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. 

"Niedosyt", pełnometrażowy debiut Carlo Mirabelli-Davisa, to niezwykłe połączenie społecznego dramatu i psychologicznego thrillera, w którym nawiązania do Dziecka Rosemary służą za paliwo dla historii emancypacyjnej.

Cykl Wystawa na Ekranie ponowni na naszym ekranie! "Leonardo da Vinci. Noc w Luwrze" już 19 i 20 września.

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu.