1-31.08/ Kino w trampkach

1-31 sierpnia 2020 na platformie mojeekino.pl. Dajemy Wam 25 najlepszych filmów dla młodych ludzi w różnym wieku. Oglądajcie je rodzinnie i z przyjaciółmi, bo filmy najlepiej ogląda się razem! Festiwal Kino w Trampkach to wyjątkowe filmy stworzone z myślą o młodym i najmłodszym Widzu.

Pamiętacie dlaczego jesteśmy W TRAMPKACH? 
Trampki to wędrówką, z przygodą, a każdy film to podróż; bo trampki to obuwie swobodne i wygodne, i takiej swobody, odrobiny luzu i dystansu potrzebujemy, żeby z otwartością patrzeć na świat.
A skoro teraz nie bardzo możemy podróżować, jakże niezbędne są takie filmowe 👟 TRAMPKI 👟 które zabiorą nas gdziekolwiek chcemy. Gotowi do filmowej wycieczki dookoła świata!?
Będąc w różnych miejscach i o różnych porach, otworzymy wspólnie różne okna, na różne światy, bo chcemy razem z Wami patrzeć w przyszłość. Gramy tak jak zawsze, od 3+ do 14+. Zwracajcie uwagę na nasze rekomendacje wiekowe. Każdy film ma inną.


KINO W TRAMPKACH TO FILMY Z CAŁEGO ŚWIATA
fabuły 💫 dokumenty 💫 animacje

Wszystkie seanse obywają się w naszej wirtualnej sali na Mojeekino.pl - TUTAJ


🎬 SIERPIEŃ - FILMY PEŁNOMETRAŻOWE 🎬
Zaczynamy od pokazów online filmów pełnometrażowych, które przy ograniczonych możliwościach podróżowania, będą dla Was oknem dla świat. Historie młodych osób Waszych rówieśników z różnych krajów świat pogrupowaliśmy w sekcje:

📍 KINOTRAMPKOWE PEREŁKI - czyli najlepsze filmy pełnometrażowe dla dzieci (od 3 roku życia) i młodzieży, które zachwycały Was podczas poprzednich siedmiu edycji festiwalu
MIŚ BO 3+
MOTYLKI 5+
TĘCZA 7+
MAM 11 LAT 10+
GRA WOJENNA 10+
NA WSKROŚ 12+
KOLONIA 12+
TWOJA KOLEJ NA (R)EWOLUCJĘ 14+
PRZESTAŃ SIĘ SZCZERZYĆ 14+

📍 KONKURS PEŁNOMETRAŻOWYCH FILMÓW DLA DZIECI - tradycyjnie odbędzie się konkurs filmów specjalnie dla Was wyselekcjonowanych z festiwali na całym świecie z 2019 i 2020 roku, jest w nich dużo słońca, wakacyjnej przygody i dylematów, które przynieść może tylko lato
WAKACJE MISIA BO 3+
DZIECIAKI 7+
BARACOA 9+
MAMO, MAMO, MAMO 11+
POD SŁOŃCE 12+

📍 KONKURS PEŁNOMETRAŻOWYCH FILMÓW DLA MŁODZIEŻY
w tym roku o wyborze filmów do konkursy decydowała Młodzieżowa Grupa Programowa złożona z licealistów z I SLO Bednarska.
WHITE RIOT 14+
NEGATIVE NUMBERS 14+
SIERPIEŃ 14+
PTAKI BLOKOWISK 15+
A POTEM TAŃCZYLIŚMY 16+

Kino w Trampkach będziecie mogli oglądać przez cały sierpień, o dowolnej porze, w dowolnym miejscu.
Jak co roku o wyborze najlepszych filmów zdecyduje jury dzieci i młodzieży. Swoje nagrody przyzna też cała publiczność festiwalowa, jury rodziców, Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz jury European Children’s Film Association.
Będziecie mogli spotkać się z twórcami, wziąć udział w warsztatach filmowych i dyskusjach ze specjalistami.