Zdobywczyni Oscara Olivia Colman oraz nominowana do Oscara Jessie Buckley w najbardziej niepokornej komedii tego roku twórców filmów "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" i "Duchy Inisherin". Błyskotliwa i wyzwalająco zabawna prawdziwa historia jednej plotki, która rozpaliła całą Anglię!

„Love Lies Bleeding” w reżyserii Rose Glass to romans na sterydach, który zamiast łez wyciska siódme poty. To również kino zemsty, w zaskakujący sposób łączące brutalność z uwodzicielską vintage’ową estetyką.

Nowy film twórcy nominowanej do Oscara „Lunany. Szkoły na końcu świata” (2019) Pawo Choyninga Dorjiego to zabawna i wzruszająca opowieść z kryminalnym twistem. Reżyser w tej buddyjskiej przypowieści pokazuje, że kluczem do zmian jest zrozumienie przeszłości. Tłem historii opowiedzianej w filmie są zapierające dech w piersiach Himalaje.

IT ENDS WITH US  to film zrealizowany na podstawie powieści Colleen Hoover. Opowiada fascynującą historię Lily Bloom (Blake Lively), kobiety, która przezwycięża wspomnienia z traumatycznego dzieciństwa.

Wolność należy do nieustraszonych. Wyreżyserowany przez Jeffa Nicholsa ( „Uciekinier”) i zainspirowany książką fotograficzną Danny'ego Lyona,  film "Motocykliści" podąża za losami klubu motocyklowego Vandals, który na przestrzeni lat zamienia się w gang.

Nominowana do Oscara, Złotego Globu i Europejskich Nagród Filmowych najnowsza produkcja Matteo Garrone (Dogman, Gomorra, Pinokio) to współczesna odyseja opowiadająca o pogoni za marzeniem zwanym Europą.

„Wróbel”, czyli wszystko się zmienia. Opowiedziana z dystansem i inteligentnym humorem historia o ironii życia.

„Nierozłączni”, czyli najnowsza komedia twórców „Toy Story” w kinach od 23 sierpnia!

Czy namiętność może mieć smak? Wietnamsko-francuski reżyser Tran Anh Hung („Rykszarz", „Zapach zielonej papai") udowadnia, że zdecydowanie tak!

Zrealizowany po blisko dziesięcioletniej przerwie nowy film francuskiej reżyserki Catherine Breillat jest wybrzmiewającym niezwykłą uczuciowością remakiem wielokrotnie nagradzanej „Królowej Kier” (2019) May el-Toukhy. Opowieść o niepohamowanej żądzy i zakazanym uczuciu to intrygujące połączenie kina psychologicznego z podszytym erotyzmem dramatem.