Wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy przegląd organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych. Krótka historia polskiego kina to selekcja 10 perełek polskiej kinematografii za którą odpowiada Tomasz Kolankiewicz. W październiku obejrzymy "Gorączkę" Agnieszki Holland.

Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner! 6.100 o 21:00 zapraszamy na "Sok z żuka".  

Kino Mikro i Małopolsko-Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają na pokaz specjalny filmu "Pierwszy dzień mojego życia". Po seansie zapraszamy na dyskusję z naszymi gośćmi, Pani Katarzyna Synowska i Anna Taszycka.

Postapo z Białegostoku. "Rok 2384, czyli parodia nuklearna". Wszyscy wiemy, jak po zagładzie cywilizacji wyglądałyby Stany Zjednoczone, Australia, czy Wielka Brytania. Pustynne równiny, zrujnowane miasta, niedobitki ludzkości wystylizowane na muzyków garażowych kapel punkowych. Jak wyglądałby Białystok? Przekonajcie się sami!

KINOŻERCY czyli uwielbiane przez was kino plenerowe w Strefa Błonia powraca! Filmy, pyszne jedzenie i filmowe hity czekać będą na was od lipca aż do końca września. Pierwszy pokaz rozpoczynamy uwielbianym przez was W TRÓJKĄCIE - 8.07, godz. 21:00. Bilety dostępne pod adresem: https://bilety.kinomikro.pl/

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!