Wydarzenia

19 stycznia 2022 będziemy obchodzić stulecie urodzin Jerzego Kawalerowicza – jednego z najwybitniejszych polskich twórców filmowych, a zarazem ważnego dla dziejów polskiego kina organizatora produkcji: pierwszego prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich i wieloletniego szefa Zespołu Filmowego „Kadr”.

Figlarna, zabawna i nieprzewidywalna jak sama miłość komedia romantyczna w reżyserii Joachima Triera to najlepszy film mijającego roku według magazynu Vanity Fair i jeden z najlepszych filmów roku w zestawieniach takich redakcji jak Time, IndieWire, Variety, The Guardian oraz Sight and Sound. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe "Najgorszego człowieka na świecie".

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu "Córka" - reżyserskiego debiutu Maggie Gyllenhaal na podstawie bestsellerowej powieści Eleny Ferrante. W rolach głównych Olivia Colman i Dakota Johnson.

W ten wyjątkowy, sylwestrowy wieczór zapraszamy na przedpremierowy pokaz "C'mon C'mon". Wielki powrót Mike'a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów", a także spektakularny powrót na ekrany Joaquina Phoenixa. Startujemy o 21:30. Zapraszamy!

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia obowiązującymi od 15 grudnia 2021 roku przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).

"Pora dla seniora" to cotygodniowy cykl spotkań w Kinie Mikro (Juliusza Lea 5) przygotowany  z myślą o seniorach. Co sobotę zapraszamy na spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie dobrej rozmowy. Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją wygłoszoną przez specjalistę. Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji.