Wydarzenia

Po długiej przerwie wracamy z Kinem a psychoanalizą! Już 25.06 o godz. 18:00 obejrzymy najnowszy film Magnusa von Horna "Sweat". To opowieść o sile wpływu mediów społecznościowych i samotności.

Już 27.06 o godz. 19:30 zapraszamy na specjalny pokaz filmu "Sweat" połączony z debatą. Porozmawiamy o emocjach, balansie w życiu online i offline oraz blaskach i ciecniach social mediów. Udział wezmą Anna Ledwoń-Blacha i Bogusław Skowronek. 

Dziki Zachód, amerykański sen, nieprawdopodobna przyjaźń i… pieczenie ciastek w najbardziej czarującym filmie, jaki zobaczycie po powrocie do kin! „Pierwsza krowa” od studia A24 to hit światowych festiwali, zdobywca ponad 150 wyróżnień, nagród i nominacji. Zapraszamy na pokaz specjalny już 17.06 o godz. 20:30. 

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu ze wspaniałymi kreacjami Colina Firtha i Stanleya Tucciego!

Filmy, pyszne jedzenie i wino na wolnym powietrzu ze znajomymi to coś, na co wszyscy czekaliśmy bardzo długo… Już od 16.05 razem ze Strefą Błonia zapraszamy na kino plenerowe!

Zwycięzca Oscara w kategorii międzynarodowej “Na rauszu” Thomasa Vinterberga na pokazach przedpremierowych w Mikro! 

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz zdobywcy Złotego Globa w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny. Za rolę w tym filmie Yuh-Jung Youn otrzymała Oscara (najlepsza kobieca rola drugoplanowa)."Minari" to zaskakująca i zawadiacka, a jednocześnie pełna czułości, uniwersalna opowieść o delikatnej sztuce zapuszczania nowych korzeni, która wymaga czasu, cierpliwości i pokory.

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).

"Pora dla seniora" to cotygodniowy cykl spotkań w Kinie Mikro (Juliusza Lea 5) przygotowany  z myślą o seniorach. Co sobotę zapraszamy na spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie dobrej rozmowy. Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją wygłoszoną przez specjalistę. Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji.