Wydarzenia

Zobaczcie przedpremierowo "Osiem gór" najnowszy film reżysera hitu „Mój piękny syn”. Trzydziestoletni Pietro porzuca zatłoczone miasto i rusza w podróż w dzikie niepoznane włoskie Alpy, aby odnaleźć siebie.

Najlepsze z Najgorszych zapraszają na seans w oparach dymu, absurdu, psychozy i czystego szaleństwa! W kwietniu zapraszamy na "Narkotykowe szaleństwo".

"Hallelujah". Tej piosenki nie trzeba przedstawiać nikomu. Zapraszamy na wyjątkowy dokument muzyczny, który zabierze nas za kulisy powstawania tego muzycznego hitu i przybliży również postać Leonarda Cohena.

Zapraszamy na wyjątkowy przegląd organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych. Krótka historia polskiego kina to selekcja 10 perełek polskiej kinematografii za którą odpowiada Tomasz Kolankiewicz - Dyrektor Artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W kwietniu zapraszamy was na "Do widzenia, do jutra".

Kino Mikro i Małopolsko-Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają na pokaz specjalny filmu "Duchy Inisherin".

Po długiej przerwie powraca do nas Anishort: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane. To już 8 edycja tego Międzynarodowego Festiwalu Krótkich Metraży. Filmy nagradzane na międzynarodowych festiwalach. Mieszanka różnych technik animacji, gatunków i rozrywki. Łącznie 18 najlepszych animacji z 13 krajów.

Uwielbiany przez widzów cykl Wystawa na Ekranie wraca do naszego stałego repertuaru! Wystawa na Ekranie to wyjątkowe spotkanie ze sztuką w sali kinowej.

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!