Wydarzenia

Greckie wakacje w samym środku Krakowa? Da się zrobić! Razem z Best Film zapraszamy na przedpremierowy pokaz pełnej słońca komedii "Greckie wakacje".

W dniach 9-18.09 razem z Gutek Film zapraszamy was na wyjątkowe Konfrontacje Filmowe. Zobaczcie przedpremiero najważniejsze i najgłośniejsze festiwalowe hity ostatnich miesięcy. Większość z nich trafi repertuarowo do kin dopiero za kilka miesięcy, a niektóre nie trafią nigdy. Zapraszamy!

Nie macie jeszcze planów na wakacje? Kochacie kino? Wracamy z wakacyjną edycją Wkinowziętych czyli wakacyjnego przeglądu dobrego kina! W dniach 1.07-1.09 czeka na was 27 filmowych perełek, które obejrzycie w promocyjnej cenie 13 zł.

KINOŻERCY czyli kino plenerowe w Strefa Błonia powraca! Filmy, pyszne jedzenie i filmowe hity czekać będą na was co czwartek aż do końca września. Pierwszy pokaz rozpoczynamy uwielbianym przez was NA RAUSZU - 26.05, godz. 21:00. Bilety dostępne pod adresem: https://bilety.kinomikro.pl/

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia obowiązującymi od 15 grudnia 2021 roku przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).

"Pora dla seniora" to cotygodniowy cykl spotkań w Kinie Mikro (Juliusza Lea 5) przygotowany  z myślą o seniorach. Co sobotę zapraszamy na spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie dobrej rozmowy. Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją wygłoszoną przez specjalistę. Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji.