Wydarzenia

Zapraszamy na kino wielkich emocji od M2 Films! Już od 9 kwietnia w naszej wirtualnej sali!

Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen w pełnej przygód pogoni za marzeniami? A może pełna wdzięku komedia na podstawie… prawdziwego kłamstwa lub rodzinne perypetie Liama Nessona w malowniczej Toskanii? Najlepsze feel-good movies w nadchodzące święta na MOJEeKINO!

Nie możecie co prawda pójść do kina, ale Octopus może przyjść do Was! Między 1 a 9 kwietnia zapraszamy na internetową mini-edycję festiwalu w naszej wirtualnej sali!

Zapraszamy na kolejny cykl mistrzów kina w naszej wirtualnej sali na Mojeekino.pl. Od 26.03 czekać będą na Was aż trzy nowości w reżyserii Nicolasa Windinga Refna. 

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).