Wydarzenia

Słodko-gorzka satyra na pokolenie trzydziestolatków. Film porównywany jest przez krytyków do przebojów kinowych "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" oraz "Niewinne kłamstewka". Pokaz przedpremierowy "W co grają" ludzie już 27.02 o godz. 20:30. Zapraszamy!

Historia jednoczesnego dorastania ojca i jego autystycznego syna oraz podróży, która odmieni ich życie. "Oto my" obejrzymy przedpremierowo już 27.02 (sobota) i 28.02 (niedziela) o godz. 16:30. Zapraszamy!

Zobaczcie nowohoryzontowe przedpremiery w kinie, przypomnijcie sobie siłę pokazów na wielkim ekranie i odkryjcie na nowo kinową atmosferę. W repertuarze: "Słudzy", "Proste rzeczy", "Niepamięć" i "Metamorfoza ptaków".

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu „Weselny toast" - ciepłej, dającej nadzieję komedii, która znalazła się w oficjalnej selekcji ostatniego festiwalu w Cannes.

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz świetnie ocenianego reżyserskiego debiutu Viggo Mortensena! 

Na Wasze prośby powtarzamy! "Czarownica miłości", czyli kamp, technicolor, magia, groza i ekstaza, a przy okazji jeden z najbardziej oryginalnych filmów o miłości ostatnich lat już w 26.02 o 20:30. Zapraszamy!

Razem z Gutek Film zapraszamy na przedpremierowe pokazy nagrodzonej w Gdyni Złotymi Lwami animacji "Zabij to i wyjedź z tego miasta". 

Żyj, jakby jutra nie było! Zapraszamy na przedpremierowego pokazy filmu „Palm Springs”. To inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą.

Kochani Widzowie,
nie sądziliśmy, że będziemy zmuszeni prosić Was o pomoc, ale niestety przyszedł moment, kiedy musimy powiedzieć głośno: “bez Was nie damy rady”.

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).