Wydarzenia

29.05-5.06 rusza 62. Krakowski Festiwal Filmowy - najważniejsze w Polsce święto filmu dokumentalnego, krótkometrażowego i animowanego. Festiwalowe pokazy odbędą się we wszystkich krakowskich kina, w tym w Kinie Mikro. 

🚩 „Prowokujący” 🚩 „Nie oderwiecie oczu od ekranu” 🚩 „Jessie Buckley i Rory Kinnear są genialni” 🚩 „Garland to jeden z najbardziej utalentowanych, współczesnych reżyserów”. To głosy prasy jakie pojawiają się pierwszych pokazach "MEN". Razem z M2 Films zapraszamy na przedpremierowym pokaz najnowszego filmu Alexa Garlanda ("Anihilacja", „Ex Machina”).

Czy wspomnienia czynią nas ludźmi? Colin Farrell w swojej najlepszej roli od lat w zjawiskowym, czułym i pełnym emocji filmie, który zachwyci fanów takich hitów, jak „Ona” Spike’a Jonze’a i „Ex Machina” Alexa Garlanda.

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia obowiązującymi od 15 grudnia 2021 roku przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).

"Pora dla seniora" to cotygodniowy cykl spotkań w Kinie Mikro (Juliusza Lea 5) przygotowany  z myślą o seniorach. Co sobotę zapraszamy na spotkania ze świetnym kinem w towarzystwie dobrej rozmowy. Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją wygłoszoną przez specjalistę. Po seansie zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji.