6.03/ Czarownica miłości - pokaz specjalny

Na Wasze prośby powtarzamy! "Czarownica miłości", czyli kamp, technicolor, magia, groza i ekstaza, a przy okazji jeden z najbardziej oryginalnych filmów o miłości ostatnich lat już w 6.03 o godz. 20:30. Zapraszamy!

Elaine (Samantha Robinson) to piękna i młoda wiedźma, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że przygotowywane przez nią zaklęcia i mikstury wywołują efekty nieco odmienne od oczekiwanych – potraktowani nimi kandydaci przypominają raczej nieszczęśliwe ofiary niż wymarzonych kochanków. Gdy więc wreszcie Elaine spotka mężczyznę swoich marzeń, determinacja doprowadzi ją na skraj szaleństwa.

Nagrodzony na festiwalach w Chicago i Dublinie, niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków film Anny Biller to mikstura jedyna w swoim rodzaju – odnoszący się do technikolorowych snów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych komediohorror, który porusza niezwykle współczesne tematy: wojny płci i męskiego strachu przed kobiecą seksualnością. Dzięki temu połączeniu "Czarownica miłości" na pewno rzuci na Was czar. Nawet jeśli jej bohaterka będzie miała z tym spore problemy.