Feel-good movies na MOJEeKINO | M2 Films

Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen w pełnej przygód pogoni za marzeniami? A może pełna wdzięku komedia na podstawie… prawdziwego kłamstwa lub rodzinne perypetie Liama Nessona w malowniczej Toskanii? Najlepsze feel-good movies w nadchodzące święta na MOJEeKINO!

„Sokół z masłem orzechowym”, „Kłamstewko” i „Włoskie wakacje” to rozgrzewające serca filmowe hity, które poprawią Wam nastrój i rozbawią Was do łez. Już od 2 kwietnia czekają w zestawie FEEL-GOOD MOVIES tylko na MojeeKino. To idealny wybór na świąteczny weekend w gronie rodziny!

KŁAMSTEWKO: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1075

Komedia na podstawie… prawdziwego kłamstwa! Pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, w której wszystkie tajemnice są dozwolone! W roli głównej nagrodzona Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki rewelacyjna Awkwafina!

SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1074

Zdecydowanie najlepszy feel-good movie ostatnich lat, czyli Shia LaBeouf, Dakota Johnson i Zack Gottsagen w pełnej przygód opowieści o nieprawdopodobnej przyjaźni.

WŁOSKIE WAKACJE https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1073

Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa!