6-8.05/ OSCAR NOMINATED SHORTS | Animacje i Fabuły na MOJEeKINO

Oscar® Nominated Shorts 2021 na platformie MOJEeKINO. Najlepsze filmy krótkometrażowe nominowane do Oscarów powracają do naszej wirtualnej sali!

Oscary przyznawane przez Amerykańską Akademię Filmową to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie kina. Najważniejsi przedstawiciele branży filmowej już od blisko 100 lat przyznają nagrody w kilkunastu kategoriach, a wśród nich również dla najlepszego krótkiego metrażu. Gala wręczenia nagród niezmiennie odbywała się pod koniec lutego, lecz ze względu na wyjątkową sytuację pandemiczną tegoroczny proces wyłaniania nominowanych twórców i produkcji, a tym samym ceremonia wręczenia Oscarów, przesunęły się aż o 2 miesiące. Nie wpłynęło to jednak na jakość selekcji nominowanych filmów, które niezmiennie pokazują aktualne tematy społeczne i polityczne, nie zapominając o ludzkich i osobistych historiach ich bohaterów.

Zapraszamy do obejrzenia 10 krótkich metraży nominowanych w dwóch kategoriach:
—Zestaw l / Najlepszy krótkometrażowy film fabularny (aktorski)
— Zestaw II / Najlepszy krótkometrażowy film animowany

Bilety:
19 zł — jeden zestaw filmów
30 zł — dwa zestawy filmów Mojeekino.pl
Fabuły: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1124 
Animacje: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.1125

*Dostęp do filmów będzie można zakupić wyłącznie na platformie Mojeekino.pl przez okres 48h (25.04, niedziela, 9:00 - 27.04, wtorek, 9:00). Każdy zestaw po kliknięciu opcji ‘play’ będzie dostępny przez 48h od startu wirtualnej projekcji.

Fundacja Ad Arte jest wyłącznym polskim dystrybutorem dwóch zestawów Oscar Nominated Shorts – filmów aktorskich i animowanych. Organizator: Fundacja Ad Arte / Awesome Shorts / Short Waves Festival Współpraca: Mojeekino.pl